ZAHIPNOTYZOWANI _TEORIE SPISKOWE

Teorie spiskowe to termin wymyślony 50 lat temu przez służby CIA w celu zdyskredytowania osób MYŚLACYCH, którzy nie zgadzali się z oficjalną wersją zamachu na J.F. Kennedy’ego. Zbyt dużo było niedopowiedzeń, zbyt wiele rzeczy nie pasowało do układanki, zbyt dużo było niejasności. Więc ludzie myślący zaczęli zadawać pytania. Żeby na nie, nie odpowiadać wystarczyło ośmieszyć pytających i po temacie.

W ciągu następnego roku nie było tygodnia, aby w mediach termin ten nie pojawił się w jakiejś stacji TV i/lub gazecie. Obliczono, że użyto go ponad 2500 razy w roku! Tj. średnio 50 razy w tygodniu w głównych mediach.

Dziś termin używany jest powszechnie. Ludzie myślący pokazują fakty uświadamiając reszcie, że „rzeczy się dzieją” naprawdę. Ale większość uzależniona od telewizji ma tak sprane mózgi, że nie jest w stanie przyjąć faktów na klatę. Z drwiącym uśmieszkiem będą więc mówić „to tylko teorie spiskowe” nie mając świadomości, że sobie samym wystawiają świadectwo. Świadectwo głupoty, braku czytania, zerowej wiedzy, braku samodzielnego myślenia. Niestety taka jest większość.

Człowiek myślący zadaje pytania. Widząc absurdy domaga się wyjaśnień. Próbuje dotrzeć do prawdy. Człowiek głupi przyjmuje wszystko i zgodnie z „zaprogramowanym telewizyjnie” mózgiem będzie wyśmiewał wszystko, czego nie potwierdzili w telewizji.
Spotkałem się nawet z takimi stwierdzeniami „skąd mam wiedzieć, że jest jakiś protest, skoro nie mam telewizji?!”. Ludzie są tak głupi, że oczekują, iż reżimowa telewizja powie im, kiedy jest protest przeciwko reżimowi. To tak, jakby w czasie wojny nasłuchiwać niemieckiego radia, które ogłosi nabór do jakiejś akcji partyzanckiej przeciwko okupantowi.

„Teorie spiskowe” zwykle się jednak sprawdzają. Czasami prawda wychodzi po latach. Śmiano się z Leppera, kiedy powiedział, że w Polsce wylądowali Talibowie. Po latach okazało się, że było tajne amerykańskie więzienie dla alkaidy w Polsce. Przez lata utrzymywano, że Sikorski zginął w katastrofie lotniczej, a dziś nikt już nie ma wątpliwości, że to był zaplanowany zamach.

J.F. Kennedy zginął, bo chciał uniezależnić dolara od FED (instytucji prywatnej Rothschildów i Rokefelerów) oraz chciał ujawnić co wydarzyło się w Roswell. Jego brat R. Kennedy został zamordowany zaraz po tym jak wygrał prawybory na prezydenta USA. Zginął, bo chciał zakończyć wojnę w Wietnamie. Husajn i Kadafi zginęli, bo nie chcieli się rozliczać w dolarach amerykańskich za sprzedaż ropy. Afganistan najechali, żeby przejąć światowy handel opium.
Itd.

Pisałem w kwietniu, że „pandemia” jest po to, aby „zaszczepić” całą populację. Oznakować chipami, które będą sterowane przez 5G. A lockdowny są po to, aby zniszczyć własność prywatną, bo zgonie z agendami światowych cwaniaków mają zostać tylko ich duże korporacje. Do nich mają należeć państwa. A wszelki biznes „niezależny” ma być znacjonalizowany. Czy się myliłem? NIE. To wszystko jest zapisane w dokumentach, to wszystko jest ZAPLANOWANE i to się dzieje.

W różnych krajach wprowadzane są poszczególne elementy planu, dla testowania zachowań, dla oswajania ludzi z niewolą. Dzieje się to na poziomie PRAWNYM, SPOŁECZNYM, BIZNESOWYM.

Chiny – system społecznej punktacji i totalnej inwigilacji.
Anglia – zakaz wychodzenia z domów bez „pozytywnego testu”.
Portugalia – prawo wywłaszczeniowe; można każdemu odebrać jego własność tak po prostu.
Szkocja – policja wchodzi siłą do mieszkań, bez nakazu, kontrolować.
Polska – projekt ustawy uniemożliwiający nieprzyjęcie mandatu.

Itd.

Wprowadza się godziny policyjne, ostre lokdowny, które doprowadzą do upadku firm. Wprowadza się coraz bardziej zamordystyczne prawo. Uniemożliwia się obywatelom korzystanie z normalnej opieki zdrowotnej, zamyka się szkoły, zamyka się ludzi w domach, uniemożliwia się korzystanie z klubów, kawiarni, hoteli. Nie ma to nic wspólnego ze zdrowiem. Wszędzie obowiązek szczepień – co jest EKSPERYMENTEM MEDYCZNYM. Ustawy norymberskie zabraniają eksperymentów medycznych. Zabrania też tego polska Konstytucja. ALE NIKT NIE PRZESTRZEGA JUŻ PRAWA. Jedynym celem tego działania jest wprowadzanie NWO. Czyli świata opartego na totalnej kontroli. Większość tego KOMPLETNIE NIE WIDZI. Większość już przyjęła niewolnictwo.

ZAHIPNOTYZOWANE PIERDOŁY KONSUMPCYJNE

Kiedy pokazujesz im prawdę, z głupawym uśmiechem kwitują to słowami „teorie spiskowe”. A przecież wystarczy się rozejrzeć dokoła i przez chwilę pomyśleć. Włączyć mózg!

1 grudnia 2020 roku FDA i CDC potwierdziły, że covid nie został dotąd wyizolowany.

14 grudnia 2020 roku WHO przyznała, że testy PCR mają fałszywie dodatnie wskazania.

DLACZEGO NADAL WIERZYCIE W PANDEMIĘ?! Dlaczego nie zrzucacie masek? Dlaczego nie otwieracie firm pomimo wyroku WSA w Opolu? Dlaczego nie wychodzicie masowo na ulice?! Dlaczego nie zadajecie sobie pytania, o co w tym wszystkim chodzi?!

Na świecie 2 mld ludzi korzysta z FB. W przeliczeniu w Polsce powinno to być około 10 mln. A więc aż tyle osób ma szansę zetknąć się z PRAWDĄ na temat pandemii i jej celu. GDZIE SĄ TE OSOBY?! Gdzie ich myślenie?!

Kiedy Wy się ludzie obudzicie? Z obawy przed mandatem wolicie zbankrutować?! Z obawy przed utratą pracy wolicie się szczepić ryzykując życie?! Naprawdę jesteście z siebie dumni zakładając na twarz brudną szmatę, żeby zadowolić paru masonów z polskiego rządu i parlamentu? Nie macie GODNOSCI? Czy Wy nie rozumiecie, że właśnie w takich chwilach udowadnia się kim naprawdę się jest?

Oceniacie często postacie historyczne, a kiedy przychodzi WASZ czas, jaką przyjmujecie postawę?! Stoicie i patrzycie, jak politycy sprzedani za łapówki, zabijają Was (DOSŁOWNIE) i Wasze biznesy, Wasze miejsca pracy i NIE ROBICIE NICZEGO. NIE BRONICIE SIEBIE i swoich rodzin.

Co z Wami?!

Autor: Jerzy Makara