To co istotne, jest niewidoczne dla oczu. Antoine de Saint – Exupery

Młodzież tego nie pamięta, ale zaszczepienie jest dziś, jak kiedyś wstąpienie do PZPR. Chcesz dziś polecieć do Madrytu – zaszczep się, chciałeś wtedy przydział na mieszkanie – wstąp do PZPR, chcesz dziś korzystać ze służby zdrowia – zaszczep się, chciałeś talon na samochód – zapisz się do PZPR.

Większość ludzi zupełnie tego nie rozumie, nie pojmują tego że nigdy nie było ani socjalizmu, ani komunizmu. Obie ideologie to narzędzia wykorzystujące ludzi bardzo słabo wykształconych, wcześniej odpowiednio „uświadomionych”, że są krzywdzeni, wykorzystywani, deptani, że należy im się znacznie więcej niż mają (roszczeniowość), że mogą sobie stworzyć państwo sami, w którym nie będą ciężko pracować, ale żyć dostatnio. Opisywałem ten mechanizm w artykułach „The Matrix Has You” oraz „Nauka przekleństwem ludzkości”, ta technika jest jedną z najważniejszych w całej gamie technik manipulacji społeczeństwem, wypracowanych przez socjologię i socjo-psychologię.

TO WSZYSTKO ZOSTAŁO ZAPLANOWANE, ZAPROJEKTOWANE W DETALACH NA UNIWERSYTETACH PRZEZ LUDZI ŚWIADOMYCH CO TWORZĄ.

Potrzeba przynależności oraz bycia akceptowanym przez grupę są szczególnie istotne dla życia każdego człowieka. Naśladowanie zachowania zastępuje racjonalne myślenie najczęściej wtedy, gdy brak nam odpowiedniej wiedzy lub nasza logika jest niewystarczająca do pełnego zrozumienia aktualnej sytuacji. Można tak sterować masami, że wszyscy będą zachowywać się tak samo, jedni drugich będą pilnować by zachowywali się w ten sam sposób. To jest jak pandemia właśnie, tyle tylko że pandemia ideologiczna. Ludzie są zarażani wykładniczo, jak podczas biologicznej pandemii i im więcej ludzi zostaje zakażonych, sformatowanych tym choroba szybciej postępuje. Kiedy liczba zakażonych osiągnie „demokratyczną większość” narzuca ona swoją wolę mniejszości i tę mniejszość albo zmusza do przyjęcia wzorca zachowań albo brutalnie eliminuje ze sformatowanego społeczeństwa.

Macie mnóstwo takich przykładów, Polska po 1945 roku, Rosja po rewolucji w 1917 roku. Ci którzy to organizują, zazwyczaj służby specjalne, wojskowi, policjanci, przede wszystkim agenci obcych państw , zagranicznych wywiadów, płyną na tej fali społecznego buntu na szczyt, ta fala ich wynosi do rządzenia. Kiedy tylko otumaniony lud powierzy im władzę natychmiast tworzą sieć, strukturę władzy. Na jej czele stoją najwyżsi oficerowie wojska, służb, policji, ci którzy pod przykrywką tajności tworzą związek zbrojny wymierzony w ogłupione społeczeństwo. Błyskawicznie opanowują strategiczne pozycje w państwie: wojsko, służby, policję, sądownictwo, prokuraturę, wolne zawody, aparat urzędniczy, przejmują kontrolę nad usługami i przedsiębiorczością, i czerpiąc z powierzonej im władzy, przez dystrybucję stanowisk, posad, tytułów naukowych, awansów, przywilejów, koncesji, pozwoleń i dóbr majątkowych tworzą armię podległych im ORKÓW, nikczemnych ludzi, pozbawionych moralności, ludzi cynicznych i brutalnych, gotowych za awans materialny i zawodowy, za wydźwigniecie ich z biedy i nizin społecznych na każdą podłość. To jest wyrachowana, podła, pozbawiona jakiejkolwiek ludzkiej cechy strategia zdobywania władzy i bogactwa dla zmyłki nazywana rewolucją społeczną. Może to się komuś wydawać śmieszne ale barany i kury gospodarzem zagrody czynią wilka.

Jesteście świadkami tego procesu, rozejrzyjcie się wokół, jak łatwo jest rządzić masą ludzi słabo wykształconych, jak łatwo zmusić ją do noszenia maseczek, czy przestrzegania idiotycznych, wręcz absurdalnych ograniczeń. Ten sam mechanizm obserwowaliście podczas protestów „błyskawic”. Grupa cwaniaków z rodowodem z WSI i SB próbowała wykorzystać słabo wykształconą młodzież, odpowiednio „zmotywowaną” tak samo „wyedukowaną” jak te masy robotniczo – chłopskie którym grupa oligarchów wmówiła, że jak obalą zamożnych i bogatych to będzie sprawiedliwie po równo.

Chciałbym zwrócić Waszą szczególną uwagę na ogromne podobieństwo w zachowaniu się mas na różnych kontynentach. W ten sam sposób ogłupieni zostali mieszkańcy Europy Środkowo-Wschodniej, Azji, wielu krajów Afryki, a przede wszystkim Ameryki Łacińskiej. Ludzie na całym świecie są tak samo naiwni i podatni na propagandę.

Ten sam proces zachodzi dzisiaj w USA. Przez lata tworzono w USA , na wzór mas rosyjskich, polskich, czy chińskich kolorowy zasób imigrantów, zaczyn nadchodzącej rewolucji. Od lat Czarni, Latynosi są chytrze dopingowani do walki z amerykańskim państwem i jego instytucjami. Ta przemoc policji wobec kolorowych nie jest przypadkiem, akcja zawsze prowokuje reakcje. Zróżnicowanie majątkowe pozwala wykreować masowe postawy roszczeniowe Czarnych i Latynosów, towarzyszy temu gigantyczna akcja w mediach uświadamiająca kolorowych, że są gorsi, rasowo upośledzeni. Tli się w USA zarzewie rewolucji, którą, jak te w Rosji, Chinach, Polsce, prowadzą Ci sami ludzie, elita amerykańska skupiona w Zakonie Skull And Bones. W jakim celu organizują u siebie rewolucję „socjalistyczną”? Przeciwko komu, kogo chcą pokonać rękoma Czarnych i Latynosów? Białych, przywiązanych do kraju Amerykanów, którym Ameryka dała dom i pracę, bezpieczeństwo i spokojne, dobre życie. Rewolucja w 1917 roku odbyła się pod hasłem walki z kapitalistami, kułakami i burżujami, ta odbędzie się po to by WSZYSCY BYLI TAK SAMO BIEDNI, chodzi więc o sprowadzenie klasy wyższej, średniej do poziomu najbiedniejszych w USA, o odebranie im własności, pozbawienie podmiotowości. Oni przecież dobrowolnie nie zgodzą się oddać dorobku życia, nie zrezygnują z państwa i jego instytucji które gwarantowało im pracę, dobre wynagrodzenie, bezpieczeństwo, ochronę własności i szereg wolności , przede wszystkim prawo do broni.

Autor: Dariusz Nejman