Czy to jest rząd RP ?

Prezes Pfizer
Albert Bourla – urodzony w Grecji Żyd Sefadryjski,

Prezes AstraZeneca
Leif Johansson

Leif Johansson syn wieloletniego szefa UEFA Lennarta Johanssona wnuk Erika Hilmera Johanssona, który w czasie II wony światowej pracował dla III Rzeszy ( jak z resztą duża część gospodarki Szwecji ). Hilmer Johannson ukończył Uniwersytet w Uppsali , odpowiednik amerykańskiego Yale. Studenci Uppsali należą do wzorowanej na Skull And Bones oraz Illuminati organizacji Laboremus ( S-Studenten ). Bez szwedzkiej elity III Rzesza nie byłaby zdolna zaatakować świat.

Leif Johannson w latach 2011-2017 był Prezesem koncernu Erricson, szwedzkiego potentata uwikłanego w handel ludźmi, niewolnictwo, ludobójstwo. Koncern wykorzystywał niewolniczą pracę co najmniej 35 000 dzieci w Kongu przy wydobyciu cennego dla przemysłu elektronicznego koltanu. Międzynarodowe korporacje, by usunąć oficjalny rząd i rabunkowo eksplorować złoża, koltanu , doprowadziły do rzezi w Rwandzie i wybuchu Dwóch Wojen Światowych Afryki, w których zginęło 11 mln ludzi. Kiedy smród afery zaczął zataczać coraz szersze kręgi Johansson został przerzucony na front farmacji, przygotowującej się do Wielkiej Pandemii.

BioNTech Moderna
Prezes BioNtech Uğur Şahin
Prezes Moderny – Stephane Bancel

Uğur Şahin, źródła podają że Sahin urodził się na Wyspie Iskenderun w roku 1965, by w roku 1969 przyjechał co Niemiec, gdzie jego Ojciec miał pracować w fabryce Forda w Kolonii. Jego matka jest podobno Turczynką, o ojcu nie wiadomo nic. Blisko związany z miliarderem Stephane Bancelem Prezesem Moderny. Bancel ściśle strzeże informacji o swoim pochodzeniu i rodzinie, jedyne czego możemy być pewni to tego że urodził się we Francji.

Sanofi
Prezes Serge Weinberg – urodzony we Francji Żyd Sefadryjski, członek Komisji Trójstronnej

CureVac
Prezes Jean Stéphenne – Francuz, Katolik powiązany z korporacjami Watykanu

GSK – Sir Jonathan Symonds, brytyjski arystokrata był wcześniej Prezesem HSBC banku uwikłanego w gigantyczną pralnię brudnych pieniędzy i unikanie opodatkowania. Przypomnę, ujawniono że HSBC pomógł wyprać 865 mln dolarów 512 osobom powiązanym z Polską. Polska jest jedynym krajem, który nie jest zainteresowany danymi tych osób, nie wystąpił o te dane ani Minister Finansów, ani służby, prokuratura, czy policja. Polskim organom oferowano te dane ale odrzucono propozycję ich przekazania i upublicznienia. Czyżby chodziło o tych samych „patriotów”, o jakich opowiadał tak barwnie Andrzej Lepper?

Prezes Alex Gorski – Żyd urodzony w USA
Gorski to bohater afery związanej z „flagowym” produktem korporacji lekiem psychotropowym Risperdal. Lek podawany był autystycznym dzieciom. Dziś wiemy że znakomita większość tych dzieci zapadła na autyzm z powodu szczepionek produkowanych także przez Johnson&Johnson. To typowe dla tych korporacji, wywołują chorobę , a potem ją leczą. Jak mawiał inny Żyd Jordan Belfort trzeba stworzyć w biznesie potrzebę. Inny zacny Żyd Niedzielski, Minister Zdrowia w rządzie zacnego Żyda Mateusza Morawieckiego właśnie ogłosił, że ten rząd tworzy potrzebę szczepienia wśród tubylczego stada.

Johnosn&Johnson Wielokrotnie pisałem na łamach mojej osi czasu o Żydowskiej rodzinie Żydów Sefardyjskich Sackler, właścicielach farmaceutycznej korporacji Purde Pharma, która dorobiła się 15 mld USD sprzedając lek Oxycontin oparty na opiatach, jaki uzależnił od narkotyków setki tysięcy pacjentów. Sacklerowie fałszowali raporty o leku, korumpując decydentów z agencji i urzędów, ukrywając, że lek wywołuje silne uzależnienie od narkotyków. Leki oparte na opiatach zabiły w USA więcej ludzi niż wszystkie narkotyki razem wzięte. W końcowej fazie tego ludobójstwa Sacklerowie zaczęli budować sieć klinik odwykowych by leczyć za grube pieniądze tych których uzależnili od narkotyków.

Gorski to także bohater nie mniej cuchnącej sprawy z azbestem, używanym przez Johnson&Johnson w pudrze dla kobiet i w talku dla niemowlaków. W obu przypadkach azbest wywołał raka. Tylko za Risperdal Johnson&Johnson został ukarany karą w kwocie 8 mld USD, więc będzie chciał się odkuć sprzedając szczepionkę na COVID-2.

Korporacje BIg Pharmy potrafią zarobić w ciągu 2 dni kilka miliardów dolarów, więc 8 mld to tylko tydzień pracy.

Zwracam uwagę na potężne wpływy Francji w BIG PHARMIE.

Autor: Dariusz Nejman