To jest wojna!

Na czele państw stoją psychopaci w stylu Hannibala Lectera, który nie spocznie nim nie doprowadzi do eksterminacji ludzkości, a zwłaszcza osób 70+.

Dostały one zakaz wychodzenia z domu, oczywiście dla własnego dobra. Już sam taki zakaz nie pozostawia wątpliwości, że wdrożono program ZUS plus, którego celem jest likwidacja osób w wieku poprodukcyjnym pod hasłami obrony przed przeziębieniem. Aby chronieni nie myśleli, że umkną przed nieuchronnym pogorszeniem się stanu zdrowia poprzez nie stosowanie się do ograniczeń i o zgrozo wyjściem z domu w celach rekreacyjnych, dostaną dozór w postaci Korpusu Wsparcia Seniorów+, organizacji, wolontariuszy, harcerzy, Wojsk Obrony Terytorialnej, czy wojsk operacyjnych, które niewątpliwie dopilnują aby skutecznie skrócić długość życia podopiecznych.

Oczywiście te usłużne organizacje dopilnują aby osoby te nie zdejmowały maseczek, trzymały się z daleka od rodzin, w imię solidarności międzypokoleniowej. Tyle, że ta solidarność będzie polegała na rozerwaniu więzi, po to aby dzieci, wnuki, nie mieli skrupułów w podjęciu decyzji o skierowaniu pod respirator (ukryta eutanazja) swojego starszego krewnego. Oczywiście w imię jego dobra.

Już wiadomo po co znacznie zwiększono pobór rezerwistów do wojska. Ano po to, aby żadna osoba 70+ nie umknęła spod toporu kata, w rolę którego wcielili się politycy. Nawet nie muszą budować obozów, wystarczy zamienić państwo w obóz. Nie wiem czy komukolwiek uda się uniknąć z wydanego na niego wyroku, ale nie ma wątpliwości, jeżeli zdrowe osoby starsze chcą, to czym prędzej powinny zacząć dbać o odporność, wychodzić z domu, zdjąć maseczki i przestać unikać kontaktów społecznych. Układ immunologiczny musi być trenowany, a kontakt z ludźmi i przyrodą temu służy.

Nie mam wątpliwości, że to co się dzieje to preludium, a systemy wsparcia dla osób 70+, w tym zbieranie o nich informacji pod pozorem potrzeb, z pewnością służą ich inwentaryzacji. W razie dalszego pogarszania się sytuacji epidemiologicznej, z którą z pewnością będziemy mieli do czynienia w sezonie przeziębieniowym, można te osoby przymusowo skoszarować w miejscach odosobnienia, dla ich dobra. Tyle, że z tych miejsc droga prowadzi tylko w jednym kierunku.

Można sobie wyobrazić jak wiele zaoszczędzi budżet na emeryturach, przejęciach majątków i innych korzyściach. Dzisiaj eliminuje się osoby 70+, jutro 60+, a potem jedna decyzja, że żyjesz dopóki pracujesz. Zachorujesz w wieku 40 lat. Trudno.

Dla twojego dobra otoczymy cię kordonem sanitarnym i zorganizujemy ostatnią drogę w życiu. Kończy się praca, kończy się życie. Może brzmi to jak teoria spiskowa albo czarny scenariusz. Tyle, że jakoś nikt nie przedstawia faktów, że jest inaczej. Bo tzw. pandemia nie jest rzeczywistością.

Rzeczywistością jest sezon przeziębieniowy z całym spektrum w większości łagodnych wirusów. Koronawirus istnieje, gdyż zawsze istniały koronawirusy. Wywołuje on objawy przeziębieniowe i odpowiada za około 15% chorób układu oddechowego. Podobnie jak wirus grypy, również koronawirus może prowadzić do komplikacji i ostrego przebiegu. Możemy te komplikacje nazywać COVID, zapalenie płuc, cokolwiek. Tyle, że szanse takiego przebiegu są znikome i nawet u osób 80+ rokowania są korzystne w 95%.

Dlatego niech nikt mi nie tłumaczy pandemią ograniczeń, które są zabójcze. Proszę też mi nie mówić, że mam się zatrudnić w szpitalu jako wolontariusz, wtedy zobaczę. To nie jest argument merytoryczny, a retoryka mająca oddziaływać na emocje. W szpitalach są chorzy i zawsze tam jest dużo cierpienia, to jest jasne. Ale nie można na podstawie szpitali tworzyć obrazu społeczeństwa.

Zasłona opadła, a intencje rządzących stały się jasne. Już nie można tego tłumaczyć przerażeniem, bo pojawił się nowy wirus, już nie można tego tłumaczyć epidemią. Jest to program zagłady gatunku Homo sapiens, a Ci, którzy za to odpowiadają nie mają prawa określać się mianem „ludzi”. Są to zabójcze maszyny w stylu Lorda Vadera, czy też psychopatycznych przywódców z przeszłości. Oni również nie cofali się przed eksterminacją własnych narodów w imię ideologii rasy panów, wyższości socjalizmu nad kapitalizmem.

Dzisiaj pojawiła się ideologia będąca prostą kontynuacją tych historycznych. W jednym z postów określono tę ideologię jako kowidianizm. Tak jak w przeszłości, tak dzisiaj w imię totalitarnej ideologii unicestwia się społeczeństwa.

Autor: Roman Zieliński Profesor genetyki i biologii ewolucyjnej.

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński jest profesorem biologii o specjalności genetyka z prawie 40-letnim doświadczeniem w pracy naukowej i dydaktycznej.