Dr. Anna Martynowska zawieszona za krytykę COVID-19

W dniu 24 lipca 2020 roku sąd lekarski („Sąd maseczkowo przyłbicowy” jak mówi w wywiadzie lekarka) zdecydował o zawieszeniu na okres 6 miesięcy w prawach wykonywania zawodu Panią dr. Annę Martynowską za publiczną krytykę COVID-19.

„Jak się zaczęło to całe szaleństwo to ja poprosiłam mój personel w przychodni żeby mnie pilnował, bo albo świat zwariował, albo ja zwariowałam. Chory psychicznie czasem nie ma poczucia swojej choroby i nierzeczywistość, która powstała w jego umyśle uznaje za rzeczywistość. Bardzo jest mi przykro, że wielu lekarzy dało się uwieść medialnym odlotom. Mnie jest przykro, bo ludzie umierają, także moi pacjenci, dlatego, że nie maja odpowiedniej opieki w szpitalach. Przebywają na oddziałach buforowych i często nie doczekują – z powodu COVIDa – przeniesienia na oddział docelowy. Wszyscy są w paranoi koronawirusowej, tymczasem wystarczy wziąć statystyki, pomyśleć… Gdzie mamy tą pandemię”.

„Pan Szumowski zamówił ponad 2 tys. respiratorów. Z informacji za strony Ministerstwa Zdrowia wynika, że w użyciu jest ponad 60 na 38 milionowy kraj. Jaka tu jest skala? Dobrze, że te respiratory nie dotarły, bo gdzie mielibyśmy je przetrzymywać?”.

Skazana za prawdę o epidemii! Szumowski pozwany! dr Anna Martynowska odbiera Wasze telefony!

Wesprzyj nas i pomóż nam przetrwać w dobie cenzury internetu! Wpłać darowiznę na PayPal