5G, ludzie, maszyny, sztuczna inteligencja – Cyrus A. Parsa

Cyrus A. Parsa

Jest założycielem i dyrektorem generalnym organizacji AI, Loyal Guardian Security i The Social Programming Institute. Jest autorem wspaniałych książek na temat ingerencji AI (Sztucznej Inteligencji) w nasze życie. Człowiek, którego książki przeczytano m.in. w Białym Domu wyjaśnia nam jaki jest związek między systemami AI w naszych smartfonach (aplikacjami) a naszymi mózgami. Dowiemy się, czy system AI manipuluje, kontroluje czy przeprogramowuje myśli i zachowania ludzi. To dopiero wstęp do naszej edukacji na temat nowego zagrożenia, które nadchodzi ze strony Sztucznej Inteligencji (AI). Obecnie jesteśmy świadkami globalnego zatrzymywania informacji przed opinią publiczną, gdzie ludzie nie mają zielonego pojęcia, jak daleko zaszła technologia AI i jak bardzo już za chwile zmieni nasze życie.

Jak Google może zniewolić Ludzkość używając sieci 5G i Technologii Kwantowej? Jaki jest związek Google, Alphabet, Deep Mind AI i Neurolink? Jak ludzkość może trafić pod całkowitą kontrolę i totalne programowanie poprzez bio-cyfrowe społeczne programowanie?

Znany badacz zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją od kilku lat twierdzi, że 5G nie jest przeznaczone dla ludzi – tylko jest przeznaczone dla maszyn. Cyrus A. Parsa, specjalista od AI, autor książek, artykułów i raportów, które czyta cały świat, łącznie z administracjami rządowymi i komórkami wywiadu, opowiada w jakim celu wdrażana jest sieć 5G. Kanał Cyrusa A. Parsa na YouTube  The AI Organization

Link do wersji oryginalnejhttps://youtu.be/tZ6Z-ZnxEgk

Czy i w jaki sposób wszystkim ludziom zagraża robotyka, drony, sztuczna inteligencja, 5G, rozpoznawanie twarzy i bio-cyfrowe programowanie społeczne? Instytut Spraw Obywatelskich jest taką prognozą ostrzegawczą związaną z nowymi technologiami telekomunikacyjnymi, w szczególności z technologią bezprzewodową 5G.

Wesprzyj nas i pomóż nam przetrwać w dobie cenzury internetu! Wpłać darowiznę na PayPal