Dr. Heiko Schöning – pandemia koronawirusa to oszustwo

Wywiad z niemieckim lekarzem Dr. Heiko Schöningiem, na temat fałszywej pandemii koronawirusa, ogłoszonej przez WHO oraz podobnym mechanizmom sztucznego wywoływania paniki w społeczeństwach w przeszłości oraz związanych z tym defraudacji finansowych.

Rozmowa po konferencji prasowej dotycząca oddolnego ruchu obywateli niemieckich, lekarzy i niezależnych dziennikarzy, celem obrony podstawowych praw zagwarantowanych w konstytucji.

Dr Heiko Schöning jest lekarzem z Hamburga i reprezentuje oddolny ruch Lekarze dla Edukacji (Ärzte für Aufkärung), domagający się rzeczowej dyskusji nad rzeczywistym zagrożeniem dla zdrowia czy życia przez wirus Sars-CoV-2, przeprowadzenia rzetelnych badań naukowych i klinicznych w zw. z ogłoszoną przez WHO pandemią, jak również debaty na temat zasadności podjętych przez niemiecki rząd środków, które tak drastycznie ograniczyły konstytucyjne prawa obywateli Niemiec.

Przemówienie z konferencji prasowej dr Heiko Schöning:

Dobry dzień. Witamy na tej konferencji prasowej. My, lekarze, dla wyjaśnienia, krytykujemy środki w trakcie Covid-19 za nadmierne. Środki, których wszyscy doświadczamy, nie mają nic wspólnego z odpowiednim tłumieniem wirusa. Więc: kto tu jest tłumiony? Nie mamy zarazy, a tegoroczny wirus koronowy SARS – CoV – 2 zachowuje się tak samo jak wirusy grypy sezonowej, które mamy każdego roku. Zasadniczo, to dobra wiadomość!

Zła wiadomość jest taka, że wszyscy panikujemy. Panika koronacyjna to inscenizacja. To oszustwo.  Najwyższy czas, abyśmy zrozumieli, że jesteśmy w trakcie światowej przestępczości podobnej do mafii.  Przeprowadzono obszerne wywiady ze świadkami w celu przedstawienia dowodów, na przykład od profesora Bhakdiego z Dr. Wodarg, a także ode mnie. Cztery miesiące temu przewidziałem panikę patogenu.

Mogę tylko zaprosić was wszystkich do pobrania tych filmów świadków, zanim w Internecie pojawi się „godzina policyjna”. Publikujemy również ważne dowody na stronie internetowej
http://www.aerzte-fuer-aufklaerung.de
oraz jako artykuł w gazecie, który ukaże się ponownie 8 maja i ma nakład ponad 300 000 egzemplarzy. O ile mi wiadomo, jest to gazeta o najwyższym nakładzie w Republice Federalnej. Opublikujemy tam również kolejne artykuły, które można również pobrać jako darmowy plik pdf, na przykład na stronie internetowej „Erzte für Aufärigung”, a także organizacje partnerskie poszczególnych utworzonych grup opozycyjnych.

Podsumowując, chciałbym wyraźnie ostrzec, że nie jesteśmy pewni, na przykład, co tak naprawdę jest zawarte w planowanych szczepionkach, na przykład. Są na to bardzo ważne informacje i dowody, które opublikowaliśmy również na stronie internetowej „Doctors for Education”. W rzeczywistości kampania szczepionkowa WHO rozpoczęła się w Kenii sześć lat temu, a ampułki szczepionkowe miały sekret (powtarzam: sekret!) Dodatek hormonów ciąży. Oznacza to, że ta szczepionka była również używana do potajemnego szczepienia przeciwko ciąży. Dowody naukowe są dostępne w artykule technicznym. Są też tego świadkowie: lekarze i ponad dwadzieścia biskupów.

Weź to na poważnie! 
– I mogę ostrzec tylko raz: nie możemy być pewni, co jest zawarte w szczepionkach. I musimy teraz zadać sobie pytanie w sposób demokratyczny: dlaczego nadchodzą te przesadzone środki (ponieważ dowody już istnieją, medycznie i naukowo!); Chodzi tylko o to, że dowody nie zostały jeszcze udostępnione ogółowi społeczeństwa. 
Na szczęście mamy tam dobre organizacje partnerskie. Wielkie dzięki!”

Nagranie z konferencji prasowej:


Jeśli cenisz POLITYWATORY to możesz nas wesprzeć wpłacając darowiznę na PayPal ⬇️⬇️⬇️